Chwyt marketingowy, czy prawdziwe zainteresowanie kobiety?

Niniejszy artykuł jest recenzją ebooka J.D. Fuentesa. Pełny tytuł książki J.D. Fuentesa brzmi „Seksualny klucz do kobiecych emocji – Jak w kilka minut wzbudzić w kobiecie pożądanie wykorzystując strukturę kobiecej psychiki”. Chwyt marketingowy, czy 100% sposób na wzbudzenie zainteresowania kobiety? Jak sądzicie? Zobaczcie co autor pisze na temat swojego e-booka:

„Jest to książka o tym, jak można kobietę w dosłownie kilka minut podniecić i sprawić, byś stał się dla niej atrakcyjny. Nie jest to książka na temat randek. Nie chodzi w niej o to, jak mógłbyś się stać milszym, bardziej troskliwym, wrażliwszym facetem. Nie znajdziesz tu dokładnych instrukcji na temat, ile dni powinieneś odczekać, zanim do niej zadzwonisz, albo jakiej wody kolońskiej powinieneś używać. Jeśli jesteś tego rodzaju człowiekiem, że pragniesz tego rodzaju instrukcji – nie ma problemu, pociesz się, że jest ich naprawdę sporo. Tyle, że po prostu ta książka nie jest przeznaczona dla tego rodzaju ludzi. Jeśli natomiast pragniesz nauczyć się praktycznych, szybkich i skutecznych technik wywołujących w kobietach fizyczne i emocjonalne podniecenie.. Wtedy zgoda, w takim przypadku ta książka jest dla Ciebie.”

Klucz do kobiecych emocji

kobieta jest pakietem nieodgadnionych emocjiWydaje się to niemożliwe? Może i tak, ale z pewnością, ale takie nie jest. JD. Fuentes złamał kod do kobiecych emocji. Więc jakich korzyści dostarczy Ci ta książka? Posłużę się opisem słownym autora:

„Książka ta nauczy Cię następujących rzeczy:
1. jak zwrócić na siebie uwagę kobiety
2. jak ją zaangażować uczuciowo i jak dalej rozbudzać jej emocje
3. jak, nawet jej nie dotykając, szybko wzbudzić w niej pożądanie
4. jak sprawić, by naprawdę odczuwała to, o czym czyta w romansach
5. jak mówić do niej, aby wyzwolić jej skryte emocjonalne potrzeby”
„Jest to książka o tym, jak naprawdę przebiega w kobietach proces seksualnego pobudzenia oraz jak możesz te ich mechanizmy wykorzystać dla własnej rozkoszy.”
Autor wielokrotnie przewleka porady historiami ze swojego życia, czym zwiększa prawdopodobieństwo zadziałania podanych wskazówek: „Było to wiele lat temu. Siedziałem sobie w kawiarni i w pewnej chwili (…) Jak możesz sobie wyobrazić, opisany incydent dał mi sporo do myślenia (…)”.

Wydaje się, iż autor tego ebooka podał kilka banalnych zasad. Kilka recept, o których każdy mężczyzna powinien dobrze wiedzieć. Ale to tylko pozory, ponieważ tak naprawdę wszystkie te rady jest w stanie spełnić  niewielu…

Słowa potężnym narzędziem

klucz do emocji kobiety nie jest prostyMało tego.. Fuentes uważa, iż słowa (oczywiście wypowiadane w odpowiednim tempie i odpowiednim tonem) są potężnym narzędziem w rozbudzaniu kobiet, gdyż dopuszczamy w ten sposób kobietę do stanu świadomej hipnozy: „Słowa są narzędziami pozwalającymi sprawić, by inni odczuli nowe przeżycia (…) słuchającymi zacznie odczuwać część z opisanych wrażeń, ponieważ jego podświadomość, aby móc je zrozumieć, musi się najpierw z nimi zidentyfikować i odczuć je.”