Znaczące różnice w psychice

Kontynuujemy recenzję ebooka J.D. Fuentesa „Seksualny klucz do kobiecych emocji” . Autor w kolejnych rozdziałach ukazuje nam znaczące różnice pomiędzy psychiką kobiety i mężczyzny, zwraca uwagę na to, iż nasze potrzeby nieco różnią się od potrzeb kobiet:

„W oczywisty sposób mężczyźni i kobiety różnią się od siebie. Inne rzeczy wywołują w nich pożądanie. Inne rzeczy wywołują w nich pożądanie. Inne podejście uruchamia w nich maszynerię emocji. Kobiety zazwyczaj pragną z seksem czekać. Faceci chcą go TERAZ. (…) Do tego seksualnego systemu istnieje specjalny klucz. Ta książka ma Ci właśnie pokazać ten prawidłowy sposób. Ma Ci dać seksualny Klucz do Kobiecych Emocji.”
„Czytając tę książkę będziesz poznawał schematy i zasady pozwalające wzbudzać w kobietach pożądanie, bardzo szybko i jedynie za pomocą słów.”

Tajemnica prawdziwych uwodzicieli

kobieta postrzega problem także przez pryzmat emocjiAutor odkrywa jedną z tajemnic prawdziwych uwodzicieli, i zarazem jedną z kobiecych potrzeb w czasie seksualnego kontaktu:

„Dla uwodziciela najważniejszym i najbardziej dostępnym kobiecym organem seksualnym jest ucho. Aby móc dać kobietom przeżycia, o których skrycie fantazjują, aby móc czynić je niewiarygodnie pobudzonymi i podatnymi na erotyczne bodźce w niewiarygodnie krótkim czasie – aby móc uzyskać od nich to, czego pragniesz – nauczysz się stosować słowa w całkiem nowy sposób.”

Fuentes uważa, iż niektóre z jego technik o sposobów pobudzania kobiet mogą się wydawać z początku wręcz absurdalne i śmieszne, aczkolwiek całkowicie skuteczne co potwierdza własnymi życiowymi doświadczeniami:

„Niektóre z rzeczy, które będziesz mówił, wydadzą Ci się po prostu śmieszne. Będziesz je jednak mówił, bowiem nauczysz się, że rzeczy brzmiące śmiesznie i absurdalne dla mężczyzn dla kobiet potrafią brzmieć niesamowicie wprost erotycznie.” Prawdopodobnie słowa te mają mieć związek z emocjami jakie dostarczamy kobiecie za pomocą historyjek, własnych obserwacji, bądź opowiastek”.

Język emocjonalny

Autor uważa, iż technika mówienia w emocjonalnym języku jest skuteczna i popiera swoją tezę wynikami badań naukowych:

Otóż w badaniach mózgu przeprowadzonych za pomocą rezonansu magnetycznego dotyczących rozumienia języka mówionego przez kobiety i mężczyzn wyszła na jaw bardzo interesująca prawidłowość. Okazało się, że kobiety do zrozumienia języka używają zasadniczo obu półkul mózgowych, podczas gdy mężczyźni tylko jednej, lewej, która odpowiada za logikę. Z czego wynika, że kobiety analizują mowę nie tylko jak mężczyźni, czyli za pomocą logiki, ale także od razu włączają w to emocje. Kobiety nie interpretują słów wyłącznie w sposób logiczny, lecz także przeżywają je uczuciowo. (…)”

Następnie autor wyjaśnia kolejne aspekty różniące dwa najinteligentniejsze istoty rasy ludzkiej.

Istota emocji

kobiece emocje są znacznie silniejszeKolejny rozdział dotyczy pompowania emocji w ludzi, a więc i w kobiety za pomocą kilku zasad, które prezentuje nam autor publikacji. Są to m.in.:

  • „Technika Różowego Słonia”, zwana też zasadą stymulacji
  • technika „Nie rób oznacza Rób”
  • technika „Obrazowania”
  • znaczenie podobieństw
  • ogólnikowość
  • historie, oraz bodziec i reakcja

Te nazwy z pewnością Ci nic nie mówią, ale jak autor opisuje i przekonuje są to niesamowicie silne sposoby pobudzania emocjonalnej strony u ludzi i zdecydowanie sprawdzają się przy rozbudzaniu głęboko zaszytej wewnątrz kobiety „fantazji emocjonalnej”.