Do czego posunie się kobieta?

 

Kontynuujemy tematykę uwodzenia kobiet na podstawie poczytnego ebooka „Tajemnice największych uwodzicieli”. Autor pokazuje nam jak wywoływać w kobiecie świecące oczka poprzez zawarcie w pozornie przypadkowych historyjkach emocji typu ‘jak się z tym czułem’ ‘jakie były następstwa’.
Zwraca naszą uwagę na tematy, które interesują kobietę, zdradza nam co jest podstawą w związku. Pisze na swoim przykładzie do jakiego stopnia może się posunąć kobieta i czego od niej oczekuje. Przedstawia rodzaje kobiet oraz jak się wobec nich zachować.
ideał kobietyW drugiej połowie poradnika autor przekazuje nam istotne informacje dotyczące dotyku, eskalacji kobiecego ciała. Pisze, że dotyk powinno się stosować już od samego początku randki, aby stopniowo podsycać jej zainteresowanie nieuniknionym kontaktem fizycznym i zainicjować wyobrażenie seksu w jej głowie. Pisze również, że:

„O kobiecie nie można za dużo myśleć bo wtedy tracimy władzę w związku”.”
W końcowych fazach książki Adrian zwraca uwagę na istotę samej fizyczności. Wyjaśnia m.in. jak powinien wyglądać pierwszy pocałunek, jak wywołać w kobiecie wskaźniki zainteresowania naszą osobą oraz jak doprowadzić do jedno nocnej przygody.
Pisze też jak odzyskać kontrolę w związku co pośrednio przekłada się na bardzo istotne informacje typu: jak kontrolować, jak reagować na jej ciągłe testy i jak ramować jej zachowania oraz jak radzić sobie z zazdrością i wywołać silne emocje w przypadku kiedy dusisz się w związku i postanawiasz odejść.

Wywołać emocje

 

Okazuje się również, że samo wywoływanie emocji nie wystarcza, trzeba wiedzieć kiedy je kontrolować i jak nad wszystkim panować.
Trzeba wiedzieć jak obchodzić się z kobietą i jak umieć się rozstawać w przypadku niepowodzenia.
Następnie Adrian daje instrukcje jak postępować z kobietą w łóżku, jak zrozumieć jej potrzeby, jak radzić sobie z ostatnim momentem oporu, jak za pomocą słów wywołać w kobiecie wizję wspólnego seksu oraz jak wytworzyć seksualne napięcie które będzie musiało zostać kiedyś rozładowane.
Zwraca naszą uwagę na istotne rzeczy typu:
„Świat cały czas idzie do przodu. Albo się dostosujesz albo zginiesz”
Lub też „Jeśli będziesz robić to co dotychczas, będziesz otrzymywać to co dotychczas”.
Adrian wskazuje również na sprawy typu: jak podkupić sobie przyjaciół dziewczyny i jak wzbudzić ich zaufanie żeby pozwolili Ci ją „pożyczyć” oraz pisze o istocie pocałunku i domknięciach.
Zdradza tajemnicę co myśli kobieta po podejściu i jak radzić sobie z „zimnymi sukami”, które próbują nas spławić lub zmieszać z błotem.
W ostatnim rozdziale Adrian wyjaśnia w jaki sposób uwieść kobietę na odległość. Podaje przykładowe gotowce sms-ów oraz pomaga zbudować solidny profil klasycznego uwodziciela na fotka.pl w którym mielibyśmy się wyróżnić spośród wielu tysięcy przeciętnych facetów.

Zdjęcie na „społecznościówce”

 

Podaje też gotową receptę na wstawienie idealnego pod każdym względem zdjęcia na profil społecznościowy bo jak sam twierdzi: „dobre zdjęcie to połowa sukcesu”. Zwraca naszą uwagę w jakich miejscach należy zrobić zdjęcie, w towarzystwie jakich osób i jaki się zaprezentować żeby zbudować iluzję pewnego siebie i wiedzącego czego chce faceta. Podaje przykładowe opisy naszej osoby które mogłyby przypaść do gustu potencjalnym kandydatkom i ujawnia w jaki sposób rozmawiać z kobietą po zdobyciu jej numeru gg. Niby banalna wiedza, ale jakże przydatna

Jego wiedza jest bardzo wartościowa, sam Adrian pisze że techniki mają 99% skuteczności. Jednak jak autor twierdzi, wiedza działa dopiero po zastosowaniu jej w praktyce. W innym przypadku książka jest nic nie warta.
Książkę czyta się bardzo fajnie, Adrian pisze bardzo młodzieżowym i luzackim stylem. Na dodatek w jego słowach tkwią bardzo trafiające do głowy mentorskie porady. Widać tutaj, że Adrian posiadł wszelka wiedzę na temat uwodzenia i że uczył się od najlepszych.

Najlepsze historie z życia wzięte

 

para zakochanychKołodziej często przeplata porady historiami ze swojego życia czym utożsamia się z czytelnikiem bowiem nie trudno się domyśleć, że po książkę sięgną osoby chcące wyspecjalizować się w tematyce uwodzenia. Często pisze o swoich przykładach z życia, sprzed stanu jaki osiągnął przebywając wśród specjalistów, artystów podrywu – PUA, np. „kiedy byłem nieśmiałym chłopcem miałem zupełnie inne cele życiowe”.