Bestseller w swojej branży

Dokładnie w 2008 roku jeden z pierwszych czołowych polskich uwodzicieli – Adrian Kołodziej wydaje swój pierwszy produkt (książka napisana wspólnie w Grzegorzem Głusiem) oparty na własnych doświadczeniach w branży uwodzenia. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż w ciągu pierwszego miesiąca książka zyskuje miano bestsellera, zaś kolejne produkty „Undera” cieszą się ogromnym zainteresowaniem ludzi chcących poprawić swoje kontakty z kobietami.
W „Tajemnicach Największych Uwodzicieli” autor ukazuje nam nieprawdopodobne informacje na temat kobiet, ich pragnień, oczekiwań, zdradza techniki dzięki którym można wywołać prawdziwy ślinotok u kobiety na nasz widok.  sekrety uwodzenia
W swojej pierwszej książce Adrian obala mity na temat kobiet, ukazuje najczęstsze błędy mężczyzn, pokazuje jak uniknąć zlewek i odpowiadać na Jej testy.
Ponadto autor uczy jak mieć pewność siebie w każdej sytuacji, jak wyróżniać się spośród wielu Jej adoratorów oraz wyjaśnia tok myślenia kobiety.
Co ciekawsze Under nie bazuje tylko na suchych faktach, nie uczy wyuczonych formułek, tekstów. Wręcz przeciwnie, jego broń przeciwko kobietom to naturalność, spontaniczność, horacjańska filozofia „Carpe Diem” i oryginalność.
On uczy nas sprawdzonego na sobie sposobu życia.
Kołodziej ukazuje nam techniki znane w kręgu uwodzicieli PUA typu:

  • push & pull,
  • negi,
  • technika otwartej pętli,
  • ramowanie jej zachowania
  • i wiele innych

Kobiety testują mężczyzn

Udowadnia, że nie jesteśmy gorsi od najgorętszych panienek, narzuca nam pewnego rodzaju metamorfozę, uczy jak dzięki kontaktom z dziewczętami zachować się wobec ‘totalnej 10’ – kobiety dla nas przeznaczonej.
W „Tajemnicach Największych Uwodzicieli” autor wyjawia wielką tajemnicę szczęśliwego partnerstwa. Otóż okazuje się, że kobiety lubią draniów, a nie grzecznych facetów. Ponoć kobiety budują swoje szczęście na fundamentach emocjonalnych. Jeśli kobieta przeżywa wszystkie rodzaje emocji od strachu, po głębokie miłosne doznania to jest szczęśliwa. Okazuje się również, że kobiety testują mężczyzn zanim zdecydują się z nimi związać. Czasem próbują narzucić ramę, której należy się sprzeciwić, w innym razie lądujesz do szufladki ‘przyjaciel’.

Uwodzenie jest grą

Adrian Kołodziej wyjawia również jak wyzbyć się strachu poprzez wyobrażenia w stylu ‘poszukaj w kobiecie jakąś negatywna cechę fizyczną, np. duży nos’, twierdzi, że nie są one idealne co w pewien sposób oddziałuje na opanowanie w czasie podchodzenia do następnych dziewczyn.
Uczy jak zminimalizować ryzyko odrzucenia dzięki opanowaniu mowy ciała, oraz mowy werbalnej w postaci słów mówionych, szeptanych.
W kolejnych rozdziałach autor niszczy nasze przekonania, podpowiada jak dać naszej podświadomości instrukcje, które ona ma wykonać. Instrukcje dotyczące sukcesów z kobietami, nabywania pewności siebie.
Następnie podaje gotowe ćwiczenia które rozwijają naszą osobowość, uczy, że uwodzenie jest grą.. w której można wejść na wyższy level lub stracić życie.
Przekonuje, że niepowodzenia są konieczne do osiągnięcia takiego trybu życia, jaki on osiągnął. A przecież Adrian jak każdy z nas też zaczynał od zera. Tak naprawdę to on miał szkołę życia, dzięki tej książce to my uczymy się na jego własnych błędach, sprawdzamy jego gotowe recepty na szczęśliwe partnerstwo.
W dalszych rozdziałach Under nawołuje „stań się dla niej wyzwaniem”, uczy jak wykorzystywać dobry humor w celu zwiększenia jej zainteresowania, udowadnia, że wyśmiewanie jej lęków i żartowanie z jej fanaberii daje równie pozytywny skutek co inne jego techniki.

Luz potrzebny do poderwania dziewczyny

we dwoje na pierwszej randceNastępnie zwraca uwagę czytelnika na cechy samca alpha, na utrzymywanie kontaktu wzrokowego z nowo napotkana kobietą, ukazuje techniki skanowania wzrokiem.
Radzi jak wygrać z adoratorami chcącymi podkupić naszą dziewczynę, jak wywołać w kobiecie wrażenie naszej wysokiej pozycji społecznej, oraz jak uzależnić ją od naszej osoby.
Udowadnia, że ‘im mniej się starasz tym więcej dostaniesz’, pokazuje, że nutka tajemniczości znacznie zwiększa jej zainteresowanie naszą osobą. Zwraca naszą uwagę na to że kobiety lubią być prowadzone od początku do końca i odrobina swobody lub uległe zachowanie w pojedynczej sytuacji może przyczynić się do drastycznego spadku zainteresowania naszą osobą.