„Mądre szczęśliwe życie” to doskonały poradnik dla tych, którzy pragną pozytywnych zmian w swoim życiu. Uczy nas jak odnaleźć się w każdej życiowej sytuacji, a zwłaszcza w trudnych chwilach. Pokazuje nam skąd biorą się nasze problemy. Dlaczego nie osiągamy zamierzonych sukcesów. Z jakiego powodu tak często popadamy w destrukcyjną rutynę i zły nastrój. Podaje bardzo proste, lecz skuteczne sposoby na to, jak stawać się coraz lepszym w każdej dziedzinie naszego życia.

Praca nad sobą receptą nad sukces

Ten ebook powstał właśnie z myślą o Tobie, z myślą o Twoich problemach, a przede wszystkim po to, byś zmienił jakość swojego życia. Po uważnej lekturze tej książki zrozumiesz, że też możesz być dobry w tym, co robisz, że sukcesy mogą być również Twoim udziałem wbrew temu, co dotąd myślałeś. Wystarczy trochę umiejętnej pracy nad sobą, a rezultaty pojawią się zaskakująco szybko.  krzyk bezradności
Receptą na mądrość, szczęście, sukces jest nieustanna praca nad sobą. Zmieniać dawne przyzwyczajenia, zwalczać złe nawyki i wyrabiać te pozytywne. Wszak nasze życie jest dokładnym odzwierciedleniem naszych działań. Nie spodziewaj się cudów bez ogromnego zaangażowania w realizację kolejnych zadań. To niestety niemożliwe.

Czego pragniesz?

Wiedz o tym, że w życiu rzadko dostajemy to, o co prosimy, ale zawsze dostajemy to, czego potrzebujemy”.
Zanim sięgniesz po tą książkę zastanów się czego pragniesz, jakich cech Ci brak, co chcesz zmienić w życiu. Pomyśl też o tym, co chcesz osiągnąć. To bardzo istotne.
Jeśli odnajdziesz w sobie źródło dotychczasowych niepowodzeń, to masz już połowę sukcesu. Wiesz nad czym musisz pracować.

  • Być może często bywasz zły, zestresowany, przywykłeś do uczucia ciągłej frustracji?
  • Czy gniew, zniechęcenie i wszechogarniające lenistwo sprawiają, że nic Cię nie cieszy?
  • A przecież chcesz cieszyć się pełnią życia, prawda?
  • Czy często ulegasz negatywnym emocjom?

 

Brak motywacji

A może Twoim utrapieniem stał się brak motywacji? Sądzisz, że nie jesteś w stanie nic zrobić, bo wszystko sprzysięgło się przeciw Tobie? Najwyższy czas z tym skończyć, co Ty na to?
Czy zastanawiasz się nad tym, co odczuwasz? Świadomość własnych emocji i kontrola nad nimi są kluczowe w pracy nad sobą. Czy targają Tobą złość, nienawiść, zazdrość? Kiedy powiesz sobie dość, nie będę tak postępować, ponieważ to mi szkodzi.

człowiek bez motywacjiPowyższe pytania wydają Ci się naiwne, banalne, czyżby? A ile razy zadałeś je sobie, a następnie udzieliłeś sobie szczerych odpowiedzi? Bez swoistego rachunku sumienia nie da się w pełni skorzystać z rad zawartych w tym ebooku. Wskazówki, które znajdziesz w tej książce ułatwią Ci osiągnięcie zadowolenia z samego siebie i własnego życia. Dzięki temu będziesz coraz szczęśliwszy, coraz więcej zamierzeń uda Ci się zrealizować, A to sprawi, że nie popadniesz w złe samopoczucie wywołane brakiem działania, nudzie, która jest zawsze destrukcyjna i wiedzie na manowce. A przecież Ty pragniesz odmiany i to na lepsze rzecz jasna.
Wszystko to można osiągnąć dzięki wskazówkom zawartym w „Mądrym szczęśliwym życiu”. Zapewniam Cię o tym. Przekonałam się o tym sama, po lekturze doznałam olśnienia, nabrałam chęci do pracy, wróciła mi nieobecna od dawna energia. Podjęłam walkę ze wszystkimi swoimi słabościami, a trochę ich mam! I to bez wątpienia zawdzięczam tej lekturze, dlatego Ci ją polecam.
Jestem przekonana, że Ty również będziesz mieć podobne odczucia i podzielisz mój entuzjazm na temat tego ebooka.
Nie martw się na zapas, wszak nikt nie przychodzi na świat umiejąc wszystko, a mimo to w trakcie życia nabywamy tyle umiejętności. Uczymy się codziennie nowych rzeczy, poszerzamy nasze horyzonty myślowe, zbieramy kolejne doświadczenia, choć nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy.