Nie daj się poniżać

Nie pozwalaj się poniżać innym, bo Ty masz swoją godność. Długotrwałe poniżanie ze strony np. szefa może sprawić, że sam zaczniesz się tak traktować. A Ty chcesz być szczęśliwy prawda? łańcuch zycia
Zjawisko wypalenia. Ostatnimi czasy dużo mówi się na ten temat. Powinieneś uważnie obserwować samego siebie. Czy zauważyłeś w ostatnim czasie, że pracując pod wpływem dużego stresu, tracisz energię? A potem nie potrafisz jej z siebie wykrzesać?

Ucieczka w sen

sadnessByć może jedyne o czym marzysz to ucieczka w sen? Zastanów się czy te problemy dotyczą również ciebie. Dlatego polecam Ci uważne przeczytanie tego fragmentu ebooka. Pamiętaj, że problem wykryty wcześnie pozwala zniwelować złe skutki. Nie czekaj aż będzie za późno, bo wypalenie dotyczy nie tylko pracy, ale także Twojego związku. Obserwuj to uważnie… Bardzo często ludzie zbyt późno zaczynają o coś walczyć i ogromnie się stresują gdy im to nie wychodzi.

Niby oczywiste, ale …

Sam widzisz ile tu poruszono istotnych dla każdego z nas kwestii. Są to wszystko sprawy niby tak oczywiste, że dopiero podczas czytania zaczynamy sobie uświadamiać, że być może nasze życie nie jest najlepsze.  Często człowiek próbuje polepszać swoje życie, ale nie ma drogowskazu, który by go poprowadził do koniecznych zmian. Niniejsza pozycja naprawdę może pomóc nam w kształtowaniu naszego życia, ale … My sami musimy tego chcieć, i do tego dążyć. Po prostu zawsze i wszędzie trzeba pamiętać, iż nic nie stanie się samo. Wszystko może się zdarzyć, jeśli my temu wydatnie pomożemy.
Na deser pozostaw sobie piękne, krótkie opowiadania znajdujące się w „Mądrym szczęśliwym życiu”. Są tak ładne, mądre, choć krótkie to z pewnością na bardzo długo zapadną Ci w pamięć.
Jeszcze raz polecam i życzę miłej lektury. Lektury, która może i powinna wydatnie pomóc każdemu, kto tylko zechce.