Dbaj o swój żołądek! Co masz do stracenia

„Przez żołądek do sukcesu – 99 sposobów dbania o swój żołądek” to według Krzysztofa Abramka zbiór bardzo istotnych informacji, które pozwolą uniknąć nadchodzących problemów z organizmem.

Autor wyjaśnia nam poziom zagrożeń

„Poziom zagrożeń zdrowotnych, związanych głownie z rozwojem cywilizacji i techniki, rośnie w zastraszającym tempie, a radykalna komercjalizacja wielu dziedzin życia nie pozwala na przedostawanie się do publicznej wiadomości wielu ważnych informacji, decydujących o samopoczuciu, zdrowiu, a nawet życiu ludzi. Ta publikacja jest o tyle unikalna, że dostarcza informacji niedostępnych w tradycyjnych mediach, przy jednoczesnym kompetentnym ujęciu tematu zdrowia i urody w aspekcie konsumenckim, czyli dotyczących w praktyce wszystkich ludzi. (…) Ty, kupując niniejszą publikację, jesteś w wyjątkowo dobrej sytuacji, ponieważ masz możliwość poznać fakty, które są dostępne nielicznym jedzenie bardzo zdrowe dla człowieka
i powinieneś dobrze wykorzystać ten elitarny wstęp do wiedzy, która ma bezpośredni wpływ na Twoje życie w najbliższych latach.”

Na nic sukces, gdy zdrowia nie ma

Autor dostrzega dwie prawdy. Jedna jest wszystkim powszechnie znana i występuje nawet w roli można powiedzieć przysłowia. W skrócie chodzi o to, że na nic zdadzą się sukcesy finansowe, wykształcenie lub osiągnięcia na każdym możliwym tle kiedy szwankuje zdrowie:

„Na nic zdadzą się wszelkie sukcesy finansowe, wyśmienite umiejętności zawodowe czy rozwinięty potencjał samorozwoju, jeśli do tego zabraknie komplementarnego elementu – zdrowia. Wszak już starożytni Chińczycy odkryli, iż kluczem do dobrego, szczęśliwego i pełnego sukcesów życia jest harmonia ducha i ciała. Cóż warta będzie Twoja wiedza, rozwinięty umysł i sukcesy zawodowe czy finansowe, skoro zbraknie Ci zdrowia, a wiele czasu i pieniędzy będziesz musiał poświęcać na jego ratowanie? Czy Twoje sukcesy i rozwój będą wówczas mogły postępować i będziesz
mógł korzystać z owoców swojej dotychczasowej pracy?”.

Druga z prawd to fakt o którym się nie mówi i wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy. Mianowicie chodzi o to, że tak naprawdę nie ma poradników o tej tematyce. W związku z czym często nie zdajemy sobie sprawy z ogromu tej niekorzystnej sytuacji związanej z problemami na tle żołądkowym.

Zainwestuj w… zdrowie!

Jak już wspomnieliśmy, niniejszy ebook omawia co najmniej 99 „przestępstw” popełnianych na polskich żołądkach. Są to mało znane fakty, które powinny być dla Ciebie ostrzeżeniem, ale zarazem alternatywą dla powszechnych, lecz jakże szkodliwych działań i przyzwyczajeń. Warto dodać, że do każdego „przestępstwa” jeśli faktycznie można to tak nazwać dołączone jest rozwiązanie.
Autor „tłumaczy się” dlaczego tak naprawdę zdecydował się podjąć tą tematykę w swoim e-booku:

owoce podstawą diety„Najkrótsza odpowiedź brzmi: ponieważ rośnie zainteresowanie zdrowym stylem życia, tzw. wellness, a brak na rynku wiarygodnych i wspartych praktyką opracowań, publikacji i kompetentnych informacji na ten temat. Przeprowadzone badania wykazują dość jednoznacznie, że Polacy zwykle czerpią wiedzę o zdrowiu z niewłaściwych źródeł. Jako że mam dostęp do wielu konkretnych, wiarygodnych i sprawdzalnych informacji, postanowiłem wypełnić zapotrzebowanie na taką wiedzę.”